Labocosmetica #Veritas

26.40 sisaldab KM.

Kogus: 1000ml

Hädavajalik kasutamaks enne keraamilise kaitse paigaldamist, kuna puhastab pinnad täielikult õlidest ning rasvajääkidest, et leida allesjäänud pööriseid ja defekte.   Võrreldes konkurent-toodetega nagu IPA, suudab #VÈRITAS palju sügavalt pinnad puhastada, kuna ei aurustu liiga kiirelt.   Samuti on IPA ja muude toodetega probleemiks tolm, mis koheselt peale pühkimist kerele tagasi lendleb, kuid #VÈRITAS on suurepärase antistaatilise omadusega, jättes pinnad tolmuvabaks. Tänu nii headele puhastusomadustele suudab keraamiline kaitsekiht veelgi paremini pindadele nakkuda ning seal kauem vastu pidada.   On veel üks suurepärane omadus – kui te olete eksinud keraamilise kaitse pealekandmisel, suudab #VÈRITAS esimese paari tunni jooksul vea parandada, ilma et peaksite keraamilist katet maha poleerima hakkama.

Tootega saate kontrollida olemasolevat kaitsekihti – kuna mõningad pesuvahendid saavad jätta pindadele vahekihi, võite ekslikult arvata, et keraamiline kaitsekiht on kadunud, kuid tegelikult ei lase need vahekihid keraamikal oma tööd teha, #VÈRITAS pühib aga probleemideta vahekihid maha ning keraamiline kaitsekiht saab taas tööle hakata.

Toode on välja töötatud ning testitud MAFRA laborites koos mainekate sportautode tootjatega üle maailma.Populaarsed tooted